Dodatkowe jazdy. Czy warto je wykupić?

 

 

30 godzin za kierownicą to niezbędne minimum

 

Tak naprawdę 30 godzin samodzielnego prowadzenia samochodu to dla przyszłego kierowcy z uprawnieniami niewielka wprawka do tego, co go może czekać na drodze w różnych okolicznościach. Doświadczony kierowca, który radzi sobie dobrze na drodze i potrafi zachować się odpowiednio w różnych sytuacjach drogowych, musi spędzić za „kółkiem” wielokrotnie więcej czasu na przestrzeni kilku miesięcy, w różnych warunkach pogodowych czy o różnych porach dnia. Dlatego tak niewielu osobom udaje się przejść pomyślnie sprawdzian praktyczny przy pierwszym podejściu, a wielu przyszłych kierowców decyduje się na dodatkowe jazdy przed egzaminem.

 

Zalety dodatkowych godzin za kierownicą

 

Jazdy doszkalające umożliwiają lepsze poznanie miasta, w którym ma się odbywać sprawdzian umiejętności kierowcy, poprawiają pewność jego ruchów, zmniejszają stres i ryzyko podjęcia błędnej decyzji, która przecież może skończyć się kolizją, a nawet wypadkiem.

Dla kierowcy po dłuższej przerwie

 

Jazdy doszkalające cieszą się także zainteresowaniem osób, które upragnione uprawnienia już posiadają. Zarówno młodzi kierowcy, jak i tacy, którzy zdawali przed laty, mogą z nich korzystać do woli i według własnych potrzeb, po to, by za kierownicą czuć się pewniej. Dotyczy to między innymi osób, które mają długą przerwę w prowadzeniu, bo nie mieli samochodu, nie czuli potrzeby jeżdżenia własnym autem czy dlatego, że pomimo posiadania „prawka” odczuwali lęk przed samodzielnym kierowaniem samochodem. Dla nich jazdy doszkalające to sposób na przypomnienie sobie zasad stosowanych w ruchu drogowym, poznanie zmian, jakie w nim zaszły przez ostatnie lata, dodania sobie pewności i zmotywowania się do częstszego kierowania samochodem. Jazdy doszkalające mogą przydać się osobom, które nagle muszą prowadzić auto w zatłoczonym mieście, na przykład takim jak Warszawa, po którym poruszanie się nawet dla doświadczonego kierowcy jest wyzwaniem, ale także osobom, które chcą poprawić swoje bezpieczeństwo w trudnych warunkach drogowych albo chciałyby jeździć bardziej ekonomicznie.

Nie czekaj,
Zapisz się już Dziś!

Tel. 500 - 163 - 883

biuro@warszawskajazda.pl

Formularz

Liczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacji
Wiadomość

WARSZAWSKA JAZDA

Szkoła Podstawowa Nr 279

ul. Cyrklowa 1

04-044 Warszawa

Advertisement