<-  Powrót do listy artykułów

 

Kursy na prawo jazdy – ceny, opcje i indywidualne rozwiązania dla każdego

Wybór odpowiedniego kursu na prawo jazdy w Warszawie może okazać się nie lada wyzwaniem. W tak dużym mieście mamy do wyboru mnóstwo szkół, prowadzących naukę jazdy. Chęć znalezienia kursu pasującego do naszego trybu życia i zasobności portfela może przyprawić o lekki zawrót głowy. Dlatego też poniżej przygotowaliśmy krótkie zestawienie kursów na prawo jazdy w Warszawie, prowadzonych przez naszą szkołę jazdy z siedzibą na Gocławiu (Praga Południe).

Warianty kursów na prawo jazdy

Aby jak najlepiej dostosować ofertę do Waszych potrzeb, Warszawska Jazda przygotowała aż cztery atrakcyjne warianty nauki jazdy i kursów na prawo jazdy kat. B. Są to: kurs podstawowy, odbywający się w tygodniu (wieczorowo) i weekendowy – w soboty (każdy w cenie 1250 zł), oraz kurs rozszerzony na prawo jazdy kat. B, o zwiększonej liczbie godzin w cenie 1610 zł. Jeśli posiadacie prawo jazdy, ale nie czujecie się pewnie za kierownicą, lub chcielibyście przed egzaminem jeszcze trochę pojeździć, przewidzieliśmy specjalne jazdy doszkalające po Warszawie. Dokładne informacje dotyczące kosztów wszystkich kursów prowadzonych przez naszą szkołę znajdziecie w cenniku na naszej stronie internetowej.

Udogodnienia i lokalizacja

Warszawska Jazda ma swoją siedzibę oraz salę wykładową w dobrze skomunikowanej części Warszawy, na Gocławiu (Praga Południe), oferując kursantom w pełni wyposażony plac manewrowy w sąsiedztwie siedziby i materiały szkoleniowe wliczone w ceny poszczególnych kursów. Kolejnym atutem jest możliwość rozpoczęcia jazdy po mieście od ustalonego, wygodnego dla Was miejsca. Oferujemy jazdy szkoleniowe i doszkalające po całej Warszawie, w szczególności zaś po Pradze i Gocławiu.

Atrakcyjne ceny kursów na prawo jazdy kat. B

Jak możecie sprawdzić, ceny kursów na prawo jazdy kat. B oraz ceny jazd doszkalających zaproponowane przez naszą szkołę, są bardzo konkurencyjne na warszawskim rynku i dostosowane do Waszych potrzeb. Warto wspomnieć, że w cenę każdego z kursów zostały wliczone koszty niezbędnych pomocy naukowych i egzaminów wewnętrznych. Wybierając jeden z naszych kursów na prawo jazdy kat. B, czy też wykupując dodatkowe jazdy doszkalające, możecie mieć pewność, że wybieracie połączenie wysokiej jakości prowadzonych nauk oraz atrakcyjnej ceny.

Jak widać, opcji jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mając do wyboru kursy w tygodniu, wieczorowo i w weekendy, znika nam wymówka o braku czasu na zrobienie prawa jazdy. Nie czekajcie więc dłużej i zapisujcie się na kurs w Warszawskiej Jeździe!

Nie czekaj,
Zapisz się już Dziś!

Tel. [telefon]

Formularz

Liczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacji
Wiadomość