Oferta kursów prawa jazdy

Nasza oferta to kursy podstawowe i rozszerzone kat. B, kursy weekendowe oraz jazdy doszkalające. WARSZAWSKA JAZDA prowadzona jest według aktualnie obowiązujących przepisów oraz programu szkolenia.

Szkolenie podstawowe zawiera:

  • kurs teoretyczny - obejmujący 30 wyjątkowych godzin multimedialnych wykładów,który kończy się bezpłatnym egzaminem wewnętrznym,
  • kurs praktyczny - obejmujący 30 szczególnych godzin praktycznej jazdy,który kończy się bezpłatnym egzaminem wewnętrznym (jazda po mieście w obrębie ośrodków egzaminacyjnych w Warszawie, jazda na placu manewrowym, na którym jest trenowana jazda pasem ruchu, wjazd przodem, wyjazd tyłem, ruszanie na wzniesieniu przy użyciu ręcznego hamulca, parkowanie na ulicy pomiędzy innymi samochodami), oraz omówienie budowy silnika i świateł przednich i tylnych.

Oferta jazd doszkalających w Warszawie

Jazdy doszkalające w Warszawie, odbywają się trasami ośrodków egzaminacyjnych WORD. Podczas zajęć instruktorzy pracują z kursantem nad tym, aby w pełni przygotować go do egzaminu oraz usprawnić jazdę tak, aby była dynamiczna a zarazem bezpieczna. Jazdy doszkalające to w opinii wielu klientów inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości! Oferta szkoły Warszawska Jazda umożliwia opłacenie kursu w dowolnych ratach. Pierwsza rata za kurs w momencie zapisu wynosi 400zł.

Zajęcia wieczorowe w naszej szkole jazdy odbywają się 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy oraz wtorki i czwartki, w godzinach 19:00 - 21:15. Zajęcia teoretyczne weekendowe odbywają się w trzy soboty z rzędu i  rozpoczynają się cyklicznie w sobotę o godzinie 09:00 - 15:15 w naszej sali wykładowej w Warszawie na Pradze Południe,osiedle Gocław.

 

W przypadku niewielkiej liczby uczestników kursu istnienie możliwość zmiany dni i godzin.

 

 O rezygnacji z ustalonej wcześniej jazdy doszkalającej prosimy informować biuro lub instruktora
24 godziny wcześniej. W przeciwnym razie jazda doszkalająca wcześniej umówiona zostanie zaliczona do jazd odbytych.

 

Nasza oferta umożliwia ponadto skorzystanie z jazd doszkalających osobom posiadającym już prawo jazdy kat. B, które dawno nie jeździły. Kurs można odbyć na swoim własnym samochodzie.

 

Nie czekaj,
Zapisz się już Dziś!

Tel. [tel.]

Formularz

Liczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacjiLiczby do weryfikacji
Wiadomość

WARSZAWSKA JAZDA

Szkoła Podstawowa Nr 279

ul. Cyrklowa 1

04-044 Warszawa